layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Lesko: I Igrzyska Osób Niepełnosprawnych Lesko 2019

lesko igrzyskaTo będą pasjonujące zawody sportowe i znakomita impreza integrująca wszystkich mieszkańców naszego miasta - I Igrzyska Osób Niepełnosprawnych Lesko 2019 odbędą się 18 maja.

Głównym zamysłem organizatorów tych zawodów jest zarówno popularyzacja sportu wśród osób niepełnosprawnych, jak i ich integracja ze społeczeństwem. Dlatego igrzyska planowane są jako impreza nie tylko stricte sportowa, ale również masowa, bowiem będą one połączone z Piknikiem Rodzinnym "Bez barier" - dla wszystkich mieszkańców Leska, jak i gości naszego miasta.

Część sportowa imprezy obejmować będzie dyscypliny lekkoatletyczne i konkurencje rekreacyjne, w których wezmą udział osoby niepełnosprawne. Okazało się przy tej okazji, że leskie igrzyska wzbudziły tak ogromne zainteresowanie, iż liczba zgłoszonych uczestników już sięga kilkudziesięciu osób.

Z pewnością cieszy fakt, że przebieg I Igrzysk Osób Niepełnosprawnych Lesko 2019 zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Wypada zatem tylko serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Leska do udziału w tej imprezie. Bądźmy razem - "Bez barier" - w sobotę, 18 maja - już od godz. 10.00.

Będzie się działo!

Miejsce Lesko