layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Mielec: „Kultura nocą”

mielec kultura nocZeszłoroczna „Kultura nocą” spodobała się mielczanom, którzy bardzo licznie przyjęli nasze zaproszenie do Domu Kultury SCK, uczestniczyli w koncertach, wystawach, pokazach, happeningach... Postanowiliśmy, że w tym roku znów któregoś majowego wieczoru zaprosimy ich, aby poczuli się w Domu Kultury, naszej kwaterze głównej, jak u siebie. Zresztą każdy mielczanin w Domu Kultury jest u siebie.

„Kultura nocą” to pomysł na pokazanie naszej instytucji od podszewki, na zbliżenie nas, czyli tych, którzy przygotowują ofertę kulturalną dla mielczan, z Wami - odbiorcami naszych propozycji. Czy nam się to uda? Będziemy się bardzo starać, chociaż liczymy także na Was, drodzy mielczanie, którzy choćby raz na jakiś czas korzystacie z naszej oferty. Zapraszamy do Domu Kultury SCK na majową „Kulturę nocą”. Już 17 maja od godz. 19.30 będziemy czekać na mielczan.

17 maja

„Kultura nocą”

Sala nr 1

godz. 19.30 – „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” - koncert Formacji Tanecznej „Gracja” i grupy kabaretowej „Senior Show” działających przy Mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

godz. 21.00, sala nr 1 - koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy” – niezapomniane utwory z polskich i światowych filmów i musicali..

Wstęp wolny.

Galeria ESCEK

godz. 19.30

Wystawa malarstwa Aleksandra Yasina „Bezsenność twórcza” i spotkanie autorskie. Koncert Zespołu Muzyki Dawnej „Hortus Musicus”.

Hol dolny

Godz. 19.30

Wystawa prac plastycznych – warsztaty plastyczne DK SCK.

Wystawa rekwizytów i strojów z musicali zrealizowanych w Domu Kultury SCK.

Monidło.

Sala widowiskowa

godz. 22.15

12. Grand Off – przegląd Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata – Kino „Galaktyka”.

Miejsce Mielec