layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Solina: BMW Weekend Bieszczady 2019

solina bmw❌ Największe wydarzenie fanów BMW w kraju ❌

➡ 500 miejsc noclegowych
➡ miejsce dla 800 samochodów
➡ lokalizacja w samym sercu Bieszczad, z trzech stron otoczona największym zbiornikiem wodnym w Polsce z widokiem na zaporę w Solinie

Hasło "rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady" zna chyba każdy. W weekend 17-19 maja każdy będzie miał taką możliwość!

Impreza, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Weekend pełen pasji, dobrej zabawy, rodzinnej atmosfery. Impreza, która łączy fanów marki z całego kraju. 3 dni relaksu, integracji, zabawy, pozytywnej energii i wieczornych imprez.

Zapraszamy Was w jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju. Położony pośrodku Jeziora Solińskiego ośrodek AMW Rewita Solina to miejsce, które zapadnie w pamięci chyba każdemu. Obiekt otoczony największym zbiornikiem wodnym w kraju z widokiem na największą zaporę. Miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wokół las, woda i góry. Piękne widoki, które w jeden weekend w roku łączymy z niepowtarzalnym klimatem fanów BMW z całego kraju. Impreza, której niesamowici ludzie nadają niepowtarzalnego klimatu. Tu nikt nie jest "nowy". Tutaj wieczorna impreza to wspólne rozmowy i dobra zabawa, bez względu na to skąd jesteś i czym przyjechałeś. Czy jest to seryjne F01, czy mocno zmodyfikowane E32 - stajesz się członkiem jednej wielkiej rodziny.


Przygotowaliśmy dla Was zawody sportowe: rozgrywki w piłkę halową oraz siatkówkę oraz nieco mniej sportowe, przeznaczone dla całych rodzin, o których dowiecie się na miejscu ?
Specjalnie dla Was mamy również seansy kinowe, na które zaprosimy Was w piątkowy i sobotni wieczór. Zapach cytrynówki i palonej gumy idealnie dopełni całość ?
Słynne już piątkowe i sobotnie wieczorne imprezy, które trwają do białego rana, poprowadzi jak zawsze Party HARD BIŁEK.
Całość jak zawsze zwieńczona będzie foto oraz videorelacją z imprezy.

Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji. Piątek i sobota będą dniami integracji, rywalizacji i wieczornych imprez w jednym z najpiękniej położonych ośrodków w Polsce. Wszelkie przewidziane w tych dniach atrakcje są zarezerwowane dla szczęśliwców, którzy zdążą zarezerwować swój nocleg w dniach 17-19.05. Niedziela będzie dniem otwartym. Oznacza to, że w ten dzień mogą nas odwiedzić wszyscy fani, którym się to nie udało.

Nie zdradzimy na razie wszystkiego. Dołącz do wydarzenia, zaproś swoich znajomych i bądź na bieżąco!

Informacje dotyczące rezerwacji noclegów podamy początkiem marca.
Impreza jest imprezą otwartą. Oznacza to, że każdy, kto zarezerwuje nocleg w dniach 17-19 maja 2019 i uiści opłatę wstępną w momencie wjazdu na imprezę - jest jej uczestnikiem.
Nie prowadzimy sztywnej selekcji. To weekend zarezerwowany dla każdego pasjonata, który ma ochotę na dobrą zabawę i integrację z innymi gośćmi.

Więcej info podamy wkrótce...

BMW Weekend Bieszczady nadchodzi! ?

Miejsce Rewita Solina