layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Warsztaty ceramiki cz. 1. - modelowanie wybranej formy

rzeszow cermikaNiezła Sztuka zaprasza na warsztaty ceramiki w dniu 24 marca br., cz.1 oraz w dniu 28 kwietnia br., cz. 2, które poprowadzi pracownia Ambarass

Amata o sobie:

Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu jednak już w czasie studiów zainteresowałam się ceramiką. Pierwsze kroki stawiałam w krakowskich pracowniach ceramicznych. W roku 2008 zaczęłam prowadzić warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych w Krakowie, a od 2010 roku również w Rzeszowie. W międzyczasie ceramiką zainteresował się mój mąż i razem stworzyliśmy pracownię Ambarass. Nasze prace i nas mogliście spotkać niejednokrotnie na różnych kiermaszach m.in. Buzzarcie, Paniadze oraz innych imprezach, czy targach w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

A teraz zapraszamy Was do kreatywnej zabawy podczas której będziecie mogli zrealizować swoje pomysły lub skorzystać z naszych projektów. Podpowiemy Wam jak stworzyć swoje własne anioły, miski, kubki, kafle, lub podstawka pod telefon itp.

Polecamy zajrzeć na fanpage:

https://web.facebook.com/AmataiBartek/

Warsztaty odbędą się dwuetapowo

Część 1. tworzenie 24.03.2019 - koszt 50zł

- Wstęp teoretyczny, z pokazem.
- Kształtowanie wybranej przez siebie formy.
- Przygotowanie pracy do wypału - prace po warsztacie będą zabierane do wysuszenia i wypału na biskwit, przywieziemy je z powrotem Niezłej Sztuki w dniu drugiego etapu.

Część 2. szkliwienie 28.04.2019 - koszt 60zł

- Wstęp teoretyczny z pokazem.
- Przygotowanie prac do szkliwienia i szkliw oraz szkliwienie - prace są zabierane do ponownego wypału, po którym będą do odbioru Niezłej Sztuce w umówionym terminie.

W cenie warsztatu zawiera się koszt materiałów.

Istnieje możliwość wzięcia udziału tylko w jednym etapie warsztatu po ustaleniu szczegółów z prowadzącą: ambarass@o2.p l

Liczba miejsc ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń

Zgłaszać uczestnictwo można:

- osobiście w cafepubie
- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefonicznie pod nr: (+48)606780800, (+48)733833348

Miejsce Niezła Sztuka Ul. Sobieskiego 18, 35-001 Rzeszów