layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Mielec: koncert Pawła Domagały

22 marca 2019 r. w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu wystąpi Paweł Domagała – utalentowany muzyk i aktor, autor takich hitów jak "Weź nie pytaj", "Jestem tego wart", "Gdybyś była" czy "Opowiem Ci o mnie".

Dzięki współpracy Studia Wizualnego Damiana Gąsiewskiego oraz Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu już 22 marca 2019 r. w Mielcu odbędzie się koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej muzyki ostatnich lat, a w szczególności ostatnich miesięcy. Paweł Domagała to znakomity aktor, ale przede wszystkim muzyk – autor hitów, które każdego dnia słyszymy praktycznie we wszystkich rozgłośniach radiowych.

Paweł Domagała zagra w Mielcu w ramach swojej aktualnej trasy koncertowej “1984 TOUR”, a dokładniej w ramach drugiej tury tejże trasy, która zorganizowana została ze względu na ogromne zainteresowanie pierwszą częścią i błyskawicznie wyprzedane bilety na wszystkie koncerty. W drugiej turze znajdzie się ponad 30 miast, nie tylko w Polsce.

Bilety na koncert Pawła Domagały w Mielcu będą dostępne od 14 stycznia 2019 w kasie Kina Galaktyka w Mielcu - w kwocie 70 zł.

Miejsce Mielec