layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Mielec: Zabiegani Charytatywnie: Rodzinnie biegamy - Kacperkowi pomagamy

mielec biegaBieg Charytatywny na około 6 km to inicjatywa sportowa mająca na celu zbiórkę pieniędzy dla Kacpra.

Kacperek urodził się 26.02.2017. To wspaniałe i cudowne dziecko. Na pierwszy rzut oka wygląda na zupełnie zdrowego i radosnego chłopczyka. Niestety w jego organizmie każdego dnia choroba sieje spustoszenie... Kacperek cierpi na nieuleczalną chorobę „Zespół Leigha” – jest to metaboliczna, bardzo rzadka choroba neurodegeneracyjna o podłożu genetycznym. Jego rodzice każdego dnia walczą o radość i uśmiech na twarzy Kacperka. Mimo, że jest mu bardzo ciężko w tej nierównej walce, dzielny chłopak nie poddaje się!

Kacperek potrzebuje konsultacji specjalistów, rehabilitacji, drogich mito-ceutyków oraz sprzętu specjalistycznego. Kacperek potrzebuje ciągłej opieki, dlatego jeden z rodziców musiał w 100% poświęcić się dla jego dobra. Nadzieją dla rodziców i ich synka są terapie genowe. W wielu krajach głównie w USA prowadzone są eksperymenty, niestety wciąż są w fazie testów. Ogromnie wierzymy, że doczekamy momentu kiedy nasz Kacper wyzdrowieje, bądź uda się zatrzymać postęp choroby i nie będzie trzeba martwić się o jutro... a najważniejsze, że Kacperek będzie mógł w pełni cieszyć się życiem."

Bieg odbędzie się w niedzielę 17 marca 2019 r. w Parku Leśnym Górka Cyranowska w Mielcu. Trasa biegu przebiegać będzie parkowymi chodnikami oraz alejkami leśnymi. Do pokonania zawodnicy będą mieć 1, 2 lub 3 pętle.

Start o godzinie 11.00.

Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie "Zabiegani Mielec".

Wpisowe w wysokości 25 zł.

Dzieci do 10 roku życia są zwolnione z opłaty startowej.

Program imprezy w dniu 17 marca:

9:00 - 10:45 - rejestracja i wydawanie pakietów startowych w biurze startowym
11:00 - Start biegu (limit czasu na pokonanie trasy wynosi 1h)
12:00 - zakończenie biegu

REGULAMIN
 

FORMULARZ

Przy okazji świetnej zabawy możemy pomóc temu chłopcu. Spotkajmy się zatem, pobiegajmy wspólnie i dołóżmy swoją cegiełkę do jego szczęścia.

Miejsce Mielec