layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Kolbuszowa: 27 Finał WOŚP

wospJuż 13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kolbuszowianie będą mogli wspomóc tegoroczną akcję pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste".

Jak co roku wszystkie pieniądze ze zbiórek zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 30 wolontariuszy, od rana do późnego wieczora, będzie kwestować na terenie naszego powiatu.

Szefowa kolbuszowskiego sztabu WOŚP, Wanda Jasińska, zaprasza nie tylko do wsparcia zbiórki, ale i do wzięcia udziału w licytacji. - Będzie można wylicytować koszulki, kalendarze, ramki do tablic rejestracyjnych i wiele innych rzeczy- zachęca Wanda Jasińska.

Najważniejszym jest to, aby zebrać jak największą ilość pieniędzy, dlatego i w tym roku zrezygnowano z organizacji koncertu. Z doświadczenia sztabu wiadomo, że kwesta uliczna przynosi najwięcej korzyści.

- Dziękujemy mieszkańcom całego powiatu za hojność. W tym roku również zachęcamy do pamiętania o naszych wolontariuszach - mówi Jasińska.

Miejsce Kolbuszowa