layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Krosno: 27 Finał WOŚP

13 stycznia br., na Rynku w Krośnie po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Gwiazda wieczoru będzie zespół DOC.

https://www.facebook.com/events/284673822397705/

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

6 Bieg  "Policz się z cukrzycą"

wosp krosno2

12 stycznia Games Room dla WOŚP - Przystanek KrosCON #1

WOŚP to wspaniała inicjatywa mająca na celu pomoc i zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia - w 2019 roku czeka nas już 27 edycja tej imprezy. Podczas której cała #Polska będzie dzielnie walczyć o pobicie kolejnych rekordów zbiórki, dzięki której szpitale zostaną zaopatrzone w nowoczesne akcesoria medyczne.

Ekipa GraTy i zaprzyjaźnieni animatorzy będą wspomagać tę inicjatywę poprzez organizację Games Roomu połączonego z warsztatami gier planszowych. Na evencie będziemy zbierać środki na tegoroczny #WOŚP.

Oprócz gier planszowych, do inicjatywy włączają się członkowie Polish Garrison Polonia Minor Squad. Którzy w tym dniu przywdziewają pancerze i stroje będące idealną kopię tych które znamy z serii #starwars. Kolejny raz do wydarzenia dołączy Studenckie Koło Naukowe SKN "NEO" PWSZ Krosno z PWSZ w Krośnie z masą ciekawego sprzętu w tym wirtualną rzeczywistością. Premiery i nowości od wydawnictwa Portal Games przedstawią zaprzyjaźniony #portalgamersi z Wiśniowej i Rzeszowa. A domiar tego patronat medialny i dobry nastrój będziemy zawdzięczać Fundacja Pasjonauci.

Czeka na Was masa atrakcji, licytacje, towarzystwo graczy, fandomu i możliwość wsparcia szczytnego celu. Uczestnicy będą mogli wypić pyszną kawę i przegryźć ciastka w Kawiarnia "Kawka", mieszczącej się w Krośnie przy ulicy Tkackiej 2a.

Do Zobaczenia na miejscu 12 stycznia od godziny 15:00 do 21:00 w Krośnie na Podkarpaciu.

wosp krosno1

 

Miejsce Krosno