layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: PrzeTwór Literacki – książka w słoiku

181120 rzeszow konkursWypożyczalnia Główna Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do wzięcia udziału w V. edycji konkursu „PrzeTwór Literacki – książka w słoiku”.

Zadania stojące przed uczestnikami konkursu są dwa. Po pierwsze, należy prawidłowo odgadnąć tytuł książki „zamkniętej w słoiku”. Słoikiem można potrząsać, obracać, ale nie można go otwierać. Można za to skorzystać ze wskazówek, które w tej edycji konkursu są nietypowe. To QR kody, które zostały ukryte w rozsypance literowej, zamieszczonej na planszy w złotej ramie, która sama w sobie także jest podpowiedzią. W tychże QR kodach znajdują się słowa-klucze, które pomogą „odkodować książkę”. Drugie zadanie, wymagające nieco inwencji twórczej, polega na zaproponowaniu innej wersji tytułu konkursowej książki.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy w formularzu konkursowym wpisać obie odpowiedzi oraz podać swoje dane wymagane przez Regulamin konkursu.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody: 1 karta prezentowa Empik o wartości 100 zł, 7 kart o wartości 50 zł oraz 3 karty o wartości 20 zł każda.

Konkurs trwa od 2 do 30 listopada 2018 r. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 4 grudnia 2018 r., a wręczenie nagród 11 grudnia 2018 r. o godz. 17.00 w siedzibie Wypożyczalni Głównej.

Miejsce Rzeszów