layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: koncert Yagi Kowalik w repertuarze ...PIAF GRECO AZNAVOUR"

rzeszow yaga kowalikWojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie serdecznie zaprasza na koncert Yagi Kowalik w repertuarze ...PIAF GRECO AZNAVOUR" który odbędzie się w dniu 28 października 2018 r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej WDK w Rzeszowie, ul. Okrzei 7. Wstęp kosztuje 15 zł. Bilety do nabycia w kasie WDK.

Yaga Kowalik - absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki. W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego “Conserwatoire Mobel” prowadzonego przez Alice Dona. W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem współpracy z nim jest nagranie we Francji teledysku do piosenki pt. ”Cracovie”, udział w targach płytowych MIDEM w Cannes, a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Równocześnie w ramach promocji teledysku bierze udział w licznych programach telewizyjnych, a także przygotowuje obszerny recital piosenek francuskich. Na zaproszenie muzyka Gilles Pellegrini Yaga Kowalik wyjeżdża ponownie do Francji. Spotyka się wówczas z twórczością BARBARY. Od tej chwili zafascynowana NIĄ opracowuje piosenki z jej repertuaru.

Koncert ” Barbara-historia życia” otwiera cykl p.t. ‘Yaga Kowalik w repertuarze...” w którym artystka prezentuje kolejno repertuar takich twórców klasyki piosenki francuskiej jak: Juliette Greco, Edith Piaf czy Charles Aznavour.

Miejsce Rzeszów