layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Kongres Medycyny i Chirurgii Estetycznej

rzeszow kmiceKongres skierowany jest do wszystkich kobiet - aktywnych, przedsiębiorczych i szukających swojej drogi zawodowej. Mam i kobiet oczekujących dziecka oraz do tych, które planują ważne wydarzenie życiowe jak ślub i wesele, chrzciny lub czeka je decydujące spotkanie, np. studniówka, jak również na co dzień chcą czuć się pięknie Kongres „Świadome Piękno” stanowi okazję do nauki potrzebnych umiejętności i poznania wiedzy dotyczącej właściwej pielęgnacji tak, żeby móc każdego dni czuć się pewnie, pięknie i minimalizować stres - przekonują organizatorzy. Największym atutem eventu jest możliwość indywidualnego doradztwa w kwestii wyglądu zewnętrznego ze światowej klasy ekspertami. Panie będą mogły skonsultować się - od stop do głów- tak w przenośni, jak i dosłownie- bowiem przez całe 2 dni do dyspozycji wszystkich, którzy kupią bilet będą:

kosmetolodzy - udzielą wyczerpujących informacji w zakresie rytuałów piękna, zabiegów wartych wykonania czy terminów - o których należy pamiętać, żeby z odpowiednim wyprzedzeniem zadbać o siebie przed ważną uroczystością,

lekarze specjalności związanych ze zdrowiem kobiet - udzielą bezpłatnych konsultacji o wartości 150 zł, w ramach posiadanego biletu (obowiązują zapisy dla kolejności przyjęć), 

trycholog - zdiagnozuje stan włosa,

stylista fryzur - doradzi optymalne do typu urody uczesanie i kolor,

artysci make up - udzielą popartych wiedzą wskazówek odnośnie rodzaju i kolorystyki makijażu,

fotografowie - podpowiedzą, jak korzystnie pozować do zdjęć, żeby uzyskać efekt „glamour”. Wieczorna gala uzupełni wiedzą zdobytą w ciągu dnia o doznania estetyczne.

Uczestnicy będą mogli obejrzeć widowiskowy pokaz bielizny oraz pokaz najnowszej kolekcji ikony mody Anety Kręglickiej x L’AV, jednocześnie spędzić czas przy wykwintnej kolacji w Hotelu Bristol Tradition & Luxury. 26 i 27 października nie może Was zabraknąć.

Miejsce można zarezerwować na stronie: https://kmice.pl/rejestracja-uczestnicy/

Miejsce Rzeszów