layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Przemyśl: Doroczne Spotkanie Poetów

181017 poeci przemysl25 października zapraszamy na „Doroczne Spotkania Poetów”. Spotkania z udziałem poetów odbywają się regularnie już od dwudziestu czterech lat, a ich organizatorem jest niezmiennie Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Tym razem będziemy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu aż z 83 autorami z całego Podkarpacia. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00 w sali widowiskowej CK. Wstęp wolny.
Jak każdego roku w październiku Przemyśl staje się ważnym miejscem dla poetyckiej społeczności. Tutaj regularnie już od dwudziestu czterech lat odbywają się Doroczne Spotkania Poetów z udziałem podkarpackich poetów, a ich organizatorem jest niezmiennie Centrum Kulturalne w Przemyślu. Spotkanie nie ma charakteru konkursu, służy integracji osób piszących, nawiązywaniu cennych kontaktów i przede wszystkim możliwości zaprezentowania na szerszym forum swojej często "szufladowej" poezji. Spotkania owocują zawsze wydaniem okolicznościowej antologii zawierającej wiersze uczestników. Udział w tegorocznej imprezie potwierdziło 83 poetów z całego Podkarpacia. Wydarzenie rozpocznie się 25 października o godz. 12:00 w sali widowiskowej CK. Wstęp wolny.

Miejsce Przemyśl