layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: V Potańcówka Miejska dla Seniorów

rzeszow potancowkaRzeszowski Dom Kultury zaprasza na V Potańcówkę Miejską dla Seniorów, która odbędzie się w sobotę 20 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Impreza będzie stanowiła kolejną okazję do energicznej zabawy oraz miłego spędzenia jesiennego popołudnia przez mieszkańców miasta. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Potańcówki Miejskie dla Seniorów to przedsięwzięcia cieszące się niesłabnącym zainteresowanie mieszkańców Rzeszowa od momentu ich debiutu w ramach wrześniowej akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Rosnące grono sympatyków imprezy oraz sprzyjająca pogoda umożliwiły październikową kontynuację plenerowych zabaw, których organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury.

V Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 20 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Plenerowa impreza wystartuje o godzinie 16:00 i zakończy się o godzinie 20:00. Tanecznej zabawie towarzyszyć będą konkursy z upominkami oraz punkt gastronomiczny z grillowanymi potrawami.

Miejsce Rzeszów