layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Ustrzyki Dolne: wystawę zabytkowych motocykli przy Kaplicy Grobowej Wierzbickich w Ropience

Bieszczady motoGrupa Nieformalna „Nasz Kościółek" z Ropienki wraz z Oldtimer Club Poland organizuje wystawę zabytkowych motocykli przy Kaplicy Grobowej Wierzbickich w Ropience. Pokaz odbędzie się 20 października.

- Wystawa motocykli jest kolejnym wydarzeniem po „Dniu Otwartych Drzwi” z 15 sierpnia bieżącego roku, którego celem jest przywrócenie kościółkowi dawnego piękna - informuje Artur Kaczmarek z Grupy Nieformalnej „Nasz Kościółek”.

Oprócz wystawy motocykli, wśród których znajdą się takie okazy jak: Sokół, Indian oraz Harley-Davidson, na miejscu skosztować będzie można przysmaków regionalnej kuchni oraz posłuchać koncertu Kapeli Ludowej Zastawnych.

PLAN WYDARZEŃ - ROPIENKA - KAPLICA GROBOWA WIERZBICKICH Z XIX w.
20 PAŹDZIERNIKA

godz. 13 - prezentacja zabytkowych motocykli (Sokół, Indian, Harley-Davidson)

- opowieści motocyklowe wybranych marek
- historie podróżnicze
- regionalna kuchnia

godz. 15. - koncert - Kapela Ludowa Zastawnych

Kontakt do organizatora: 781-205-899

Celem działania Grupy Nieformalnej "Nasz Kościółek" jest przywrócenie kościółkowi w Ropience dawnej świetności propagując jego piękno i niepowtarzalny klimat. Przez kościółek chcemy promować Ropienkę, jako miejscowość przyjazną mieszkańcom i gościom. Kaplicę chcemy wykorzystać na cele kulturalne, turystyczne, koncerty, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi. Udostępniliśmy go do zwiedzania turystom.

Organizatorzy zapraszają do kontaktu - e-mali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przez fanpage na Facebooku
Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na godne utrzymanie kościółka oraz remontowanie niezbędnych rzeczy. Obecnie najpilniejszą sprawą jest wymiana rynien.

Miejsce Ropienka