layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: 5 lat Bieguna Zachodniego w kulbie Vinyl

rzeszow vinylKlub Vinyl zaprasza na koncerty w dniu 19 października br. Zagrają zespoły WES GAŁCZYŃSKI & POWER TRAIN oraz GET BREAK.

WES GAŁCZYŃSKI &POWER TRAIN

Powstali w maju 2012 r. w Stalowej Woli. Styl ich grania można sklasyfikować jako Rock 'n' Roll Blues. Amerykańskie, rasowe brzmienie wyróżnia zespół spośród innych polskich zespołów. Jesienią 2016 ukazała się debiutancka płyta zespołu "No.1', która w rankingu "BLUES TOP 2016" czytelników kwartalnika "Twój Blues" w kategorii "Najlepsza płyta roku" otrzymała Grand Prix 2016. Kilka dni wcześniej (23.01.2017) red. Wojciech Mann otworzył swoją autorską audycję "Manniak po ciemku" dwoma utworami z płyty "No.1".

https://www.youtube.com/watch?v=wUhBThpCA-o
 
GET BREAK

Grupa powstała w pierwotnym składzie w 1996 roku z podziemia jako alternatywa życia w nudzie. Przez cały czas istnienia dzielnie reprezentuje w naszym mieście tradycje rockowego łojenia. Zespół występował na wielu koncertach - Zlotach Motocykli, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, z zespołami Dżem, O.N.A., Perfect, Skaldowie, Easy Rider, Kciuk Trio, Skankan, Hey, T.Love, Mr. Slide Band, Łzy, Gang Olsena, Mafia, Proletaryat itp. itd. oraz wielu innych imprezach, również w małych klubach i pubach. W trakcie działania zespołu zostało wydanych kilka demo CD. W kwietniu 2007 do zespołu dołączają: gitarzysta Jerzy „Jura” Zajchowski (z dawnego zespołu „Czarnobyl Zdrój”) i basista Jarek Płocica („Madhouse”, „The Roof”). Głównym wokalistą i autorem tekstów był do marca 2010 r. Artur „Zły” Rogała. W październiku 2007 r. Get Break nagrał płytę „Wentylator”. Znalazło się na niej dziewięć utworów - pięć autorskich (w tym jeden w dwóch wersjach językowych - polskiej i francuskiej) oraz trzy covery. Nagrania zarejestrowane zostały w studiu „Spaart” w Boguchwale. Zrealizował je Jacek Młodochowski, a producentem płyty był zespół. Wszystkie kompozycje utrzymane są w klimacie mocnej muzyki gitarowej.
W maju 2009 zespół wchodzi do studia, żeby nagrać kolejna płytę. Nosi ona tytuł „Barometr” i zawiera 12 utworów w stylu gitarowego rocka.
W sierpniu 2009 r. dla TV Rzeszów zostaje nakręcony pierwszy profesjonalny teledysk do utworu „Ogień”. Jest on emitowany w programie telewizyjnym „Projekt Studio”, w którym zespół również występuje. Get Break jest również nominowany do plebiscytu „Werbel 2009” i zajmuje 4 miejsce w plebiscycie słuchaczy Radia Rzeszów (w czołówce 10 najlepszych zespołów Podkarpacia) na najlepszą płytę 2009 roku. W międzyczasie zespół cały czas koncertuje. W marcu 2010 z zespołu odchodzi dotychczasowy wokalista „Zły” a jego miejsce zajmuje „Miro”.

W 2011 r. zespół nagrał płytę ILUMINACJE.

W 2013 roku zespół GET BREAK występuje na żywo w Sali Koncertowej Polskiego Radia Rzeszów. Z zapisu tej audycji powstaje płyta live: "Koncert w Radio Rzeszów".

Rok 2015 to premiera nowej płyty pod tytułem LOCO MOTYWY. GET BREAK konsekwentnie reprezentuje własną, klasycznie - alternatywną odmianę hard-rocka, proponując na koncertach głównie materiał autorski.

W grudniu 2017 roku zespół wydaje płytę pod tytułem BORYGOH.

https://www.youtube.com/watch?v=DV4aDqPzLPg

REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH W KLUBIE:

aby zarezerwować loże, należy wysłać sms na nr +48 790 225 085
(opłata jak za normalny sms wg cennika operatora)
i podać:
-> imię i nazwisko,
-> ilość osób,
-> nazwę lub datę koncertu
loże są płatne:
-> duża loża (8-12osób) - koszt 50 zł
-> mała loża (4-6 osób) - koszt 20 zł
odbiór i opłata loży maksymalnie do godziny 22 w dniu koncertu

Miejsce Rzeszów, Klub Vinyl https://www.facebook.com/klubvinyl/