layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: IV Potańcówka Miejska dla Seniorów

rzeszow potancowkaJuż w sobotę 13 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach odbędzie się kolejna edycja Potańcówki Miejskiej dla Seniorów, na którą zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Rzeszowskich Seniorów po raz kolejny czeka wspólna zabawa przy znanych przebojach muzycznych sprzed lat. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Potańcówki Miejskie dla Seniorów to inicjatywa, która zadebiutowała jako nowa propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury podczas wrześniowego cyklu „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. W wyniku niesłabnącego zainteresowania wykazywanego przez rzeszowskich Seniorów, impreza doczekała się październikowej kontynuacji.

IV Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 13 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Wspólna zabawa uczestników rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 20:00. Dodatkową atrakcją imprezy będzie punkt gastronomiczny z grillowanymi potrawami. Nie zabraknie także wspólnych zabaw oraz konkursów, których zwycięzcy otrzymają upominki. Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowski Dom Kultury.

Miejsce Rzeszów