layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Sanok: Akustyczny występ Ondřeja Smeykala


6 października br. godz. 20:00 odbędzie się niesamowita impreza, na kształt alternatywnych „House Gigs”, inaczej koncerty w domu. Akustyczny występ Ondřeja Smeykala będzie miał miejsce w Sanoku, pod adresem Rynek 18, wejście do „Atelier Sylwester Stabryła”.

Jak wspomina organizator, znany i ceniony artysta malarz Sylwester Stabryła, „ Będzie to absolutne eksperymentalne i premierowe spotkanie muzyczne. Kameralny, akustyczny koncert mistrza didgoridoo– Ondrey Smeykala w Sanoku.”

Ondřej Smeykal to pochodzący z Czech wirtuoz gry na didgeridoo, jednoosobowa orkiestra, niezwykła muzyka fenomenalnego artysty. Oryginalny styl gry to rezultat całkowitego poświęcenia się temu instrumentowi. Od ponad dwóch dekad i z coraz większą intensywnością Ondřej stale rozwija i definiuje na nowo swoje własne unikalne podejście do didgeridoo. Fakt, że stosuje głównie niezwykle długie Didgoo - nawet do 4 metrów długości, pozwala mu uzyskać wyjątkowo głębokie tony i grać znacznie szerszy zakres dźwięków i podtekstów niż na standardowych Didgeridoo.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do ok. 23:00.

Cena biletu: 20 zł.

Ograniczona ilość miejsc.

Miejsce Sanok