layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów/Jasionka: Targi Dóbr i Usług Premium – „MADE IN PODKARPACKIE”

171113 made CopyZapraszamy w dniach 29 - 30 listopada br., na Targi Dóbr i Usług Premium – „MADE IN PODKARPACKIE”.

„Made in Podkarpackie” to pierwsze tego typu wydarzenie na Podkarpaciu. Zaprezentują się firmy wywodzące się z naszego regionu, które dynamicznie rozwijają się wychodząc na rynek ogólnopolski i zagraniczny. Zapraszamy także wytwórców produkujących rzeczy unikatowe, charakteryzujące się wysoką jakością, często wykonywane na indywidualne zamówienia, przeznaczone dla wymagającego klienta. Targi będą świetną okazją do pokazania wciąż poszerzającego się wachlarza dóbr i usług premium powstających w regionie podkarpackim.

Targi odbywają się w ramach III edycji Kongresu Gospodarczego Business Without Limits oraz I edycji Kongresu Energetycznego Future Energy Forum, dzięki czemu uczestnicy kongresów – przedsiębiorcy z regionu i z innych części Polski będą mogli doświadczyć bogactwa, wyjątkowości i różnorodności „Made in Podkarpackie”.

Chcemy, aby „MADE IN PODKARPACKIE” stało się rozpoznawalną marką produktową powstającą na Podkarpaciu kojarzoną z unikalnością, wysoką jakością i wyjątkowym charakterem. „MADE IN PODKARPACKIE” wyjątkową marką Województwa!

Miejsce Rzeszów/Jasionka

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń