layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Festiwal podróżniczy w Bacówce pod Małą Rawką!

bacowkaFestiwal Wypraw Przygodowych OFFTRAVEL odbędzie się w dniach 3-4 listopada w Bacówce pod Małą Rawką. Wśród zaproszonych gości znajdą się: Bartosz Malinowski, Joanna Mostowska i Sylwia Kubiak. Wstęp na pokazy jest bezpłatny.

- Przed nami dwa wieczory, podczas których zobaczymy zdjęcia i posłuchamy opowieści o niezwykłych, dalekich wyprawach w wyjątkowe miejsca na ziemi – informuje Jakub Czajkowski, organizator Festiwalu. - W tym roku odwiedzimy Himalaje, Mongolię, Islandię, Norwegię i Spitsbergen. Będzie to też świetna okazja do poznania ludzi, dla których podróże to przygoda i sposób na życie, a barwne historie zaproszonych gości zainspirują Was do wyruszenia na wyprawę życia!

Podczas tegorocznego Festiwalu zobaczymy:
Wielki Szlak Himalajski: Indie i Nepal – Bartosz Malinowski, świeżo po powrocie z Indii, opowie o wędrówce kolejnymi etapami długodystansowego szlaku przez najwyższe góry świata.

Zimowy horyzont – Joanna Mostowska, zdobywczyni wyróżnienia na Kolosach, zabierze Was w podróż w przez surowe, północne krainy i zdradzi Wam sekrety swoich polarnych wypraw

Galopem przez Mongolię - z Sylwią Kubiak, zawodniczką i trenerką wielokrotnie nagradzaną na prestiżowych zawodach jeździeckich, przeniesiemy się w bajeczne góry i stepy Mongolii

Do zobaczenia w Bacówce pod Małą Rawką 3-4 listopada! Wstęp wolny.

Więcej informacji na FB Festiwalu

Miejsce Bacóka pod Małą Rawką