layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Śniadania Biznesowe w G2A Arena

171012 sniadaniaG2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego przy współpracy z kancelarią Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp.p. serdecznie zapraszają na cykl śniadań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom, przedstawicielom świata biznesu, samorządów i instytucji.

Konferencje organizowane w ramach cyklu to znakomita okazja do pogłębienia wiedzy w obszarach istotnych z punktu widzenia aktywności zawodowej, a także wymiany doświadczeń i poglądów między uczestnikami tych wyjątkowych spotkań.

Tematyka paneli koncentruje się wokół zagadnień i umiejętności przydatnych w planowaniu i prowadzeniu działalności biznesowej. Inicjatywa ma na celu stworzenie przestrzeni spotkań, w której nasi Goście będą mieli możliwość udziału w merytorycznej dyskusji, zasięgnięcia porady specjalistów, a także nawiązywania nowych i umacniania istniejących relacji biznesowych.

AGENDA

13 PAŹDZIERNIKA 2017

8:00 - 11:00

8:00 - 8:30 ŚNIADANIE

8:30 - 9:10 PANEL I - prawny

Bezpieczeństwo podatkowo-prawne. Nowe wyzwania budowania sieci sprzedaży towarów i usług

Prowadzący: Mariusz Kwolek, radca prawny i Marcin Lis, radca prawny

9:10 - 9:50 PANEL II (podatkowy)

Jak nie dać się oszukać – relacje z kontrahentami i kontrolą skarbową

Prowadzący: Jarosław Żemantowski, doradca podatkowy

9:50 - 10:20 PANEL III (umiejętności miękkie)

Jak efektywnie zarządzać czasem i radzić sobie ze stresem? Parę słów o kamieniach, żwirze, piasku i pełnym słoiku

Prowadzący: Sabina Kamińska, coach, trener [networking]

10:20 - 11:00 NETWORKING / KONSULTACJE INDYWIDUALNE


G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to nowe, strategiczne miejsce na mapie Podkarpacia, przeznaczone do organizacji KONFERENCJI, KONGRESÓW, TARGÓW CZY WYSTAW. Nasza misja to sukcesywny rozwój i wsparcie szeroko pojętej aktywności biznesowej oraz samorządowej, połączone z promocją technicznych oraz technologicznych walorów Województwa Podkarpackiego.

Imponująco prezentuje się bilans pierwszego roku działalności obiektu. W zaledwie 12 miesięcy odbyło się w nim blisko 100 wydarzeń. To u nas zorganizowano m.in: Kongres Robotyczny ERC, Kongres 590, Ekogalę, Forum Europa-Ukraina, Podkarpacką Noc Naukowców, Kongres Kobiet i II edycje kongresu gospodarczego "Business Without Limits", a także szereg innych ciekawych wydarzeń, konferencji czy spotkań.

G2A Arena to biznesowe serce regionu, blisko Rzeszowa – 10 min. od ścisłego centrum stolicy województwa oraz w sąsiedztwie Portu Lotniczego „Rzeszów – Jasionka”. Obiekt usytuowany jest w pobliżu dwóch ważnych dróg krajowych: DK9 i DK19, drogi ekspresowej S19, a także autostrady A4.

 

 

Miejsce Rzeszów/Jasionka

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń