layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Łańcut:Jubileusz 35-lecia Zespołu Tanecznego ISKIERKA

lancut iskierkaTo będzie jeden z największych wydarzeń tanecznych tego roku na Podkarpaciu, a nawet w Polsce południowej. O prestiżu Jubileuszu 35-lecia Zespołu Tanecznego „Iskierka” świadczą chociażby zaproszeni goście: Łukasz Świrk (Człowiek Flaga), którego aktualnie możemy oglądać w spocie jesiennej ramówki TVN, który jest finalistą 7 edycji programu „Mam Talent” czy Grupa GRW SKILLZ, 4-krotni mistrzowie Świata federacji IDF oraz IDO. Galę taneczną uświetni akustycznie Konrad Baum – wokalista zyskującego coraz bardziej na popularności zespołu DOC.

Jubileusz 35-lecia Zespołu Tanecznego „Iskierka”, jednego z najbardziej utytułowanych klubów tanecznych w Polsce (1 miejsce w Polsce w kat. Mini Produkcje, 3 miejsce w Polsce w kat. Produkcje i 12 miejsce w Polsce na 122 kluby w kat. Show Dance – źródło tanecerze.info) odbędzie się 7.10.2017r. o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie. Przed koncertem (godz. 16:00) odbędzie się otwarcie wystawy poświęconej działalności zespołu.

Zespół w swoich szeregach posiada aż 160 tancerzy w sześciu kategoriach wiekowych. Jest multimedalistą Mistrzostw Polski i wielokrotnym medalistą Mistrzostw Europy i Świata. W swoim dorobku ma również złoty i srebrny medal Pucharu Świata.

Honorowy Patronat nad całą imprezą objął Burmistrz Miasta Łańcuta Stanisław Gwizdak, co niewątpliwie dodaje dodatkowego prestiżu całemu eventowi. Sponsorem strategicznym imprezy została firma Woda Źródlana Iwoniczanka.

Tuż przed rozpoczęciem wielkiej Gali odbędzie się również otwarcie wystawy podsumowującej ostatnie lata działalności zespołu.

Miejsce Łańcut

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń