layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Harcerski Start

rzeszow startNajwiększe harcerskie wydarzenie roku organizowane przez ZHR, ZHP oraz Skautów Europy startuje w ostatnią sobotę września na rzeszowskim Rynku!

Od świtu do zmierzchu zostanie zapewniony intensywnie spędzony czas, aby z przytupem zacząć nowy harcerski rok, bez rozleniwienia, ale za to z ogromną dawką pozytywnej energii.

W programie wydarzenia zaplanowany jest Piknik i Start Rajdu Rowerowego Wschodnim Szlakiem Green Velo, podczas którego uczestnicy będą mogli podziwiać walory turystyczne Podkarpacia, zmierzyć się z własną kondycją fizyczną oraz zasmakować przygody.

Ważnym punktem wydarzenia jest Festiwal Piosenki Harcerskiej Krajka, dzięki któremu rzeszowski rynek opanują harcerskie brzmienia. Uczestnicy Krajki będą mieli okazję wystąpić w trzech kategoriach: harcerskiej, turystycznej oraz z przygodą w tle. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Po nim zapraszamy na Wspólne Harcerskie Śpiewanie. W trakcie imprezy będzie możliwość odwiedzenia stoisk, na których drużyn zaprezentują swoje specjalności.

 

 

Zapisz

Zapisz

Miejsce Rzeszów

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń