layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Krosno: Nocne Teatralia Strachy
Kontakt www.nocneteatralia.pl

krosno strachyNOCNE TEATRALIA STRACHY 10 FESTIWAL SZTUK ALTERNATYWNYCH 7 – 9 WRZEŚNIA, KROSNO

TEATR I MUZYKA I FILM I WARSZTATY I WYKŁADY I SILENT DISCO I WYSTAWY I SPOTKANIA

Szczególowy program festiwalu wraz z opisem wydarzeń festiwalowych dostępny na stronie www.nocneteatralia.pl

Nocne Teatralia Strachy to festiwal sztuk alternatywnych – impreza, której formuła wykracza poza scenę Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, opanowuje krośnieński rynek i wdziera się do okolicznych muzeów, antykwariatów czy lokali restauracyjnych. Ofertę kulturalną wydarzenia wzbogacają wystawy dzieł plastycznych i fotografii, koncerty i seanse kina plenerowego oraz takie atrakcje, jak wspólna nauka decoupage, warsztaty wegańskie czy zamykająca festiwal impreza silent disco. Organizatorzy zapewniają, że i tym razem będzie można liczyć na mnogość i różnorodność wrażeń.

Na wszystkie wydarzenia w ramach jubileuszowej edycji - wstęp bezpłatny.

10 odsłona Strachów stanie się też okazją do uczczenia dotychczasowych wysiłków, spotkania z wyjątkowymi osobami oraz przywołania magicznych momentów, które stworzyły poprzednie edycje festiwalu i co roku roztaczają nad nim niepowtarzalną atmosferę. Znów będzie można posiedzieć w uroczej kawiarence, wrzucić kilka słów do szkatułki ze szklanym wieczkiem, przypomnieć sobie nastrój Podkarpacia i odkryć kolejne oblicza sztuki.

Patronem tegorocznej edycji Nocnych Teatraliów Strachy został Stanisław Wyspiański, którego słowa towarzyszyć nam będą we wszelakich twórczych zmaganiach artystycznych: „Musimy zrobić coś, co by od nas zależało, zważywszy, że dzieje się tak dużo, co nie należy do nikogo”.

Miejsce Krosno

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń