layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Elektroniczny Puls Miasta Rzeszowa

rzeszow bulwary

Przed Wami ostatnie tchnienie lata w postaci uczty muzycznych bitów serwowanych przez ekipę Subbas Session i ich gości, podczas imprezy ELEKTRONICZNY PULS MIASTA vol. 3 w sobotę 5.09.2020 r. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki elektronicznej na warsztaty połączone z imprezą.


Kto z Was chce spróbować swoich sił jako DJ?

Jest okazja wejść za decki i zapoznać się z obsługą miksera, CD playerów oraz gramofonów. Pomocą służy ekipa Subbass Session (Kael i Siara) i chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania. Warsztaty skierowane są w szczególności do młodzieży licealnej i studentów. Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia w prywatnej wiadomości na profilu @Subbass Session. Po warsztatach zapraszamy na parkiet.

Za muzykę odpowiedzialni będą DJ’e: MvX i JOSHI. Poznaj muzykę, której fale płyną wielkim miastem i zrelaksuj się przy plenerowym bicie o zachodzie słońca.

PROGRAM

16:00-19:00 Warsztaty Opendecks dla początkujących Dj’ów

19:00-21:00 DJ MvX / progressive house

21:00-23:00 JOSHI / drum’n’bass

Wstęp wolny

PARĘ SŁÓW O DJ’ach

DJ MvX założyciel grupy dj’skiej PLANET HOUSE rozpoczął swą przygodę z dj’owaniem w połowie lat 90-tych, od 1999r zafascynowany muzyką HOUSE wprowadzał na parkiety polskich klubów ten rodzaj muzyki. jego domeną są kręcące numery z gatunku progressive house nie stroni również od gatunków deep, vocal , latino, filter, funki, electro, hard i tech house, z których wybiera esencję muzyki House. Miał okazję grać z wieloma znanymi zagranicznymi gwiazdami DJ i czołówką polskich DJ’ów. Doskonałe technicznie sety MvX’a można było usłyszeć w wielu kultowych polskich klubach. Współpracuje z instrumentalistami wprowadzając do swoich setów żywe brzmienia saksofonów, trąbek, bongosów i gitar. Na Kwadracie zaprezentuje seta w klimacie progressive house.

JOSHI – pochodzący z Krosna dj,organizator wszelakiej maści imprez promujących muzykę miasta, od drum and bassu, jungle, uk bass po funky, break czy hip hop. Współtwórca kolektywu FeelTheVibe i StereoTypy. Przygodę z 12” rozpoczął w 2004 roku miksując muzykę house i break beat, w domowym zaciszu.Od 2008 aż do dnia dzisiejszego zapalony kolekcjoner woskowych krążków, głównie dub-stepu, jungli oraz dnb. Aktualnie w jego setach możemy usłyszeć mroczne neurofunki, techstepy, a dla zachowania równowagi bardziej słoneczne ragga jungle czy elektrodub. Do tej pory można było go usłyszeć w krakowskim Prozak, Warsztacie (support FFF) kieleckim Bohomaz (support Aphrodite) jak i na corocznym festiwalu Bike Town Przemyśl, w rzeszowskim klubie Vinyl na cyklicznych imprezach Subbass Session, oraz w rodzinnym mieście, gdzie odpowiedzialny jest za serię basowych imprez Break The Silence. Na Kwadracie zaprezentuje seta w klimacie drum’n’bass.

O KWADRACIE KULTURY

Kwadrat Kultury powstał w ramach inicjatywy realizowanej przez Fundację Rzeszowską i wspieranej przez Miasto Rzeszów. Jest to nowe, publiczne, otwarte i ogólnodostępne miejsce na mapie kultury Rzeszowa. Znajduje się przy elektrowni wodnej nad Wisłokiem, w narożu ul. Podwisłocze 1A i al. Powstańców Warszawy. W jego centrum znajduje się artystyczna instalacja plenerowa „Przestrzeń Kwadratowa” aut. Jakuba Szczęsnego. Wydarzenie dofinansowano ze środków budżetu Gminy Miasta Rzeszowa.

www.kwadrat.rzeszowska.org.pl
https://www.facebook.com/Subbass.Session/
https://www.facebook.com/fundacjarzeszowska

UWAGA
Na terenie Kwadratu Kultury należy przestrzegać poniższych zasad:

• zachowujemy odpowiedni odstęp od innych ludzi (min. 1,5 m)
• korzystamy z miejsc wyznaczonych przez Organizatora
• zasłaniamy usta i nos przy pomocy maseczek, materiału chust itp.
• korzystamy ze środków dezynfekcji zapewnionych przez Organizatora
• zachowujemy czystość
• nie spożywamy alkoholu i innych substancji odurzających
• nie palimy tytoniu i innych substancji (w tym e-papierosów)
• przestrzegamy zwyczajowych zasad współżycia społecznego
• szanujemy i dbamy o wyposażenie Kwadratu Kultury
• wszelkie zauważone uszkodzenia wyposażenia i sprzętów Kwadratu Kultury niezwłocznie zgłaszamy Organizatorowi.

Na terenie Kwadratu Kultury nie ma obsługi gastronomicznej. Prowiant należy zapewnić we własnym zakresie oraz posprzątać po sobie.

Serdecznie zapraszamy!

Kalendarz wydarzeń

Marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4