layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

„Wędrówki z Janem Pawłem II” – weź udział w konkursie POT

200811 pot konkurs„Wędrówki z Janem Pawłem II” to konkurs turystyczny organizowany przez Polską Organizację Turystyczną z okazji 100. rocznicy urodzin papieża Polaka.

Jego celem jest zachęcenie internautów do odwiedzenia atrakcyjnych turystycznie miejsc związanych z Janem Pawłem II.Konkurs rozpoczął się 1 sierpnia i trwać będzie do końca miesiąca.

― Jan Paweł II wykazywał niezwykłe zamiłowanie do przyrody, którą podziwiał podczas swoich pielgrzymek po całym świecie w trakcie pontyfikatu. Karol Wojtyła był przewodnikiem dusz i wielkim autorytetem młodzieży, z którą często zwiedzał ojczyznę podczas górskich wędrówek, spływów kajakami, wycieczek krajoznawczych. Zachęcam wszystkich do podróżowania po kraju śladami papieża Polaka ― powiedział Andrzej Gut-Mostowy, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju

W Polsce jest mnóstwo miejsc związanym z Janem Pawłem II. W prawie każdym województwie można znaleźć szlak papieski – pieszy lub kajakowy. Polska Organizacja Turystyczna chce zachęcić Polaków do podróżowania po miejscach związanych z papieżem Polakiem. Jest to forma uczczenia 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, a przy okazji też okazja do poznawania Polski.  

Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym „Wędrówki z Janem Pawłem II”. Wystarczy odwiedzić miejsce związane z Janem Pawłem II i zrobić sobie tam zdjęcie. Następnie należy je wysłać do POT przez stronę internetową jp2.polska.travel. Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone i staną się też częścią strony konkursowej poświęconej papieżowi Polakowi ― dodał Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Na stronie internetowej jp2.polska.travel można znaleźć rekomendowane przez POT miejsca związane z Janem Pawłem II – są to szlaki turystyczne, miasta oraz konkretne obiekty związane z papieżem Janem Pawłem II. Do konkursu można zgłosić także zdjęcie przedstawiające miejsce spoza listy przygotowanej przez POT.

Do wygrania w konkursie są bardzo atrakcyjne nagrody. Co tydzień POT będzie przyznawał 3 zestawy gadżetów oraz voucher na dwudniowy nocleg w hotelu dla dwóch osób. Po zakończeniu konkursu zostaną także przyznane nagrody główne: rower trekkingowy MERIDA FREEWAY 9200 MAN 2020, kamera GoPro 8 Hero wraz z akcesoriami oraz voucher na dwudniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu Hotel Renaissance Warsaw Airport.

Fundatorem części nagród jest Polski Holding Hotelowy, a partnerem konkursu jest Biuro Programu Niepodległa, które przekazało atrakcyjne gadżety dla laureatów.

Jp2.polska.travelKalendarz wydarzeń

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4