layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

#CzasNaPodkarpackie nowa akcja promocyjna Województwa Podkarpackiego

200731 czas podkarpackie
Tego lata #CzasNaPodkarpackie! Szukacie pomysłu na urlop? Chcecie skorzystać z okazji? Wybierzcie właśnie PODKARPACKIE!
 

CZAS NA WAKACJE W PODKARPACKIEM

Co przygotowaliśmy dla Was w te wakacje?

Primo, otwieramy wszystkie podkarpackie skarby UNESCO. Od 13 lipca do połowy października zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem podkarpackich drewnianych zabytków UNESCO.

Secundo, z ponad 20 podkarpackich atrakcji turystycznych skorzystacie z 30‑procentowym upustem. Przygotowaliśmy dla Was VOUCHERY ZNIŻKOWE, które możecie wykorzystać, odwiedzając nasze województwo przez całe lato. 

Jeśli jeszcze nie dokonaliście wyboru wakacyjnej destynacji, zapraszamy – #Czas Na Podkarpackie! Czy to będą Bieszczady, czy Beskid Niski, Roztocze, czy Rzeszów i okolice – przyjazd do Podkarpackiego Wam się opłaci! Jak region długi i szeroki – czekają na Was rabaty w najbardziej atrakcyjnych turystycznie okolicach.

Podkarpackie atrakcje turystyczne, które tego lata będziecie mogli zwiedzić w okazyjnej cenie znajdziecie poniżej. Wśród nich same turystyczne perełki! Zamek w Krasiczynie, Zamek w Baranowie, Muzeum-Zamek w Łańcucie, jedyne w Polsce Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej – Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce – to zaledwie kilka z nich! Na liście atrakcji objętych akcją nie brakuje turystycznych hitów Podkarpackiego –  Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, Karpacka Troja w Trzcinicy k. Krosna, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej czy spływ pontonowy rzeką San z Biurem Podróży PAWUK.

#CzasNaUNESCO

W ramach #CzasNaPodkarpackie otwieramy świątynie UNESCO. Od 13 lipca do 15 października zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem tych zachwycających swoim klimatem, onieśmielających majestatem świadków historii i kultury. Przez sześć dni w tygodniu, od wtorku do niedzieli, zupełnie za darmo zwiedzicie dwa drewniane kościoły i trzy cerkwie! Zalecamy dopisać je do listy wakacyjnych #mustvisit.

Na unikatowej liście zabytków UNESCO w Podkarpackiem znajdziecie:

Sprawdźcie sami! #CzasNaPodkarpackie atrakcje turystyczne:

BIESZCZADY

BESKID NISKI

ROZTOCZE

RZESZÓW I OKOLICE

DOLINA SANU

JAK ZDOBYĆ VOUCHERY UPRAWNIAJĄCE DO ZNIŻKI?

Aby otrzymać vouchery, wystarczy do nas przyjechać! Wszyscy przyjeżdżający do Podkarpackiego spoza województwa odbiorą je, okazując bilet kolejowy bądź lotniczy w wakacyjnych Punktach Informacji Turystycznej na Lotnisku Rzeszów-Jasionka oraz rzeszowskim dworcu kolejowym PKP, jak również w punkcie IT w centrum Rzeszowa pod adresem Grunwaldzka 2 (wejście od ul. Matejki).

Natomiast wszyscy, zarówno mieszkańcy regionu, jak i przyjezdni, zestaw pięciu VOUCHERÓW ZNIŻKOWYCH mogą otrzymać, uczestnicząc w konkursach na FB @podkarpackie.travel oraz @podkarpackie.przestrzen.otwarta.

Regulamin akcji #CzasNaPodkarpackie znajdziecie TUTAJ.Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6