layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Youthest Festiwal w Stalowej Woli

190617 youthestJuż w sobotę, 22 czerwca, na Błoniach nad Sanem będzie miało miejsce wydarzenie, jakiego Stalowa Wola jeszcze nie widziała! Wszystko za sprawą festiwalu Youthest organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów z Mielca. Będzie to pierwsza edycja tego festiwalu w naszym mieście. Do tej pory festiwal odbywał się w Mielcu i Rzeszowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Fundacja Klub Młodych Liderów to organizacja, która działa już w Mielcu od ponad 5 lat. Jej misją jest wspieranie młodych i ambitnych mielczan poprzez organizację szkoleń, warsztatów czy pomoc merytoryczną. Ponadto, poprzez realizację projektów społecznych, mają nadzieję poprawić życie lokalnej społeczności. Dotychczas, z sukcesem udało im się zorganizować wiele wydarzeń o różnorodnej tematyce, m.in.: maratony filmowe, turnieje sportowe takie jak Mielec CUP czy też właśnie Youthest.

Poprzednie edycje Youthestu cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców Mielca i okolic, przez co stały się wizytówką fundacji. Ze względu na jego popularność, w tym roku jest on organizowany w 3 miastach na Podkarpaciu.

Youthest to połączenie czterech festiwali w trakcie jednego popołudnia. Każdy z nich skierowany jest do innej grupy odbiorców, co sprawia, że w wydarzeniu biorą udział tysiące osób bez względu na wiek, czy też płeć. Jest to jedno z nielicznych wydarzeń, którego celem i efektem jest rzeczywista integracja pokoleń we wspólnej zabawie.

Pierwszym z nich jest Festiwal Baniek Mydlanych. Zaplanowany jest on na godzinę 15.00 i potrwa do 17.00. Skierowany jest on do najmłodszych. Podczas jego trwania dzieciom zostanie wręczone 800 sztuk darmowych baniek mydlanych od firmy TUBAN. Będzie to okazja do pobicia rekordu na największą liczbę baniek mydlanych w powietrzu. Zabawie będzie towarzyszyć dziecięca muzyka, konkursy dla rodzin, wielkie dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, skręcane balony, ogromne slime i wiele innych atrakcji. Ponadto, nie zabraknie kilkumetrowych baniek mydlanych, a także takich, które umożliwiają zamykanie dzieci i dorosłych wewnątrz. Podczas konkursów będzie można wygrać gadżety i nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia.

Kolejny- Festiwal Kolorów, gdzie główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi. Start i pierwszy wyrzut zaplanowany jest na godzinę 17.30. Kolejne wyrzuty będą co pół godziny, a wszystko to wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka. Na scenie pojawią się najlepsi DJ’e, a także zespół Fever. Całość festiwalu dopełni Zumba, która pozwoli na dodatkowy ruch pośród kolorów.

Festiwal Ognia to kolejna część Youthestu. Rozpocznie się on o godzinie 21:30 i potrwa pół godziny. Teatr tańca ognia występujący po zachodzie Słońca jest przeżyciem, którego nie sposób zapomnieć. Iskry, taniec, muzyka, ogień, choreografia, gwieździste niebo i tysiące osób zebranych w jednym miejscu - pozwalają na chwilę wyłączyć się z codzienności i przeżyć magiczne 30 minut pełne emocji. W trakcie spektaklu grupa 5-8 artystów z Rzeszowa bawi się ogniem, tworząc przy okazji widowisko, które wręcz kipi uczuciami i zachwyca każdego - bez względu na wiek.

Ostatnią częścią jest Festiwal Fajerwerków. Po zakończeniu Festiwalu Ognia nad głowami uczestników rozbłyśnie niebo, na którym pojawią się fajerwerki. Widowisko pod wybraną wcześniej muzykę, pozwoli na skupienie się na chwili i zapatrzenie w piękne niebo. Mając na uwadze dobro zwierząt spektakl trwać będzie maksymalnie 5 minut, a w jego czasie wykorzystane zostaną w dużej części tzw. "silenty" (ciche fajerwerki).

https://www.youthest.pl/Kalendarz wydarzeń

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1