layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Targi Ślubne WEDDING DAY w G2A Arena

rzeszow targislubneSerdecznie zapraszamy do zwiedzenia XIII – edycji Podkarpackich Targów Ślubnych, które odbędą się w dniach 19-20 stycznia 2019 r. w G2A Arena.

W szczególności zaproszenie kierujemy do przyszłych młodych par oraz osób, które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka” oraz dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie.

Udział w targach weźmie ponad 150 firm z całego kraju, które zaprezentują kompleksową ofertę z zakresu organizacji ślubu i wesela, m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży, wydawnictwa branżowe.

Imprezy towarzyszące targom:

– GALA ŚLUBNA 2019 (pokazy mody ślubnej i wieczorowej),
– Warsztaty ślubne (sala konferencyjna)
– SHOW fryzjersko-kosmetyczne,
– Prezentacja Zespołów Weselnych

Liczne prezentacje, to tylko niektóre z planowanych atrakcji. Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych. Na zwiedzających czekają również słodkości przygotowane przez cukierników.

Dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Nagroda główna to – PODRÓŻ POŚLUBNA, ufundowana przez biuro podróży ITAKA. Dodatkowe nagrody to m.in.:

– Wymarzona suknia ślubna z najnowszej kolekcji AFRODYTA ufundowana przez Dom Mody Ślubnej AFRODYTA

– Sesja plenerowa zagraniczna ufundowana przez ZEBRA STUDIO MULTIMEDIALNE

– Voucher na ślubną stylizację dla Pary Młodej w Salonie Fryzjerstwa The Stylist Agnieszka Bereś o wartości 1000 zł

– Suknia ślubna ufundowana przez IMPRESJA CENTRUM MODY ŚLUBNEJ

– Bon na oprawę fotograficzną ślubu i wesela w wysokości 1800 zł ufundowany przez 2b4ustudio.pl

– Bon o wartości 1000 zł na zakup obrączek ślubnych w salonach JUBILER JARACZ

Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrodę główną oraz pozostałe nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA) – stoisko nr 3.
W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród.

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta Wystawców oraz wyjątkowy charakter imprezy wzbudzi ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

Targi udostępnione będą zwiedzającym: 19-20 stycznia 2019 r. w godz. 10:00-18:00.

Bilet wstępu: 12 zł /osoba

W godz. 10:00-11:00 bilet wstępu – 50% rabatu (sobota i niedziela)

http://slub.targirzeszowskie.pl/pl/Kalendarz wydarzeń

Maj 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31