layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

"Planszówkowe Podziemia" i pomoc dla Natalii

krosno planszowkiCiekawy sposób spędzenia wolnego czasu, dobra zabawa i pomoc charytatywna - to elementy, które połączone zostały w "Planszówkowe Podziemia" - wydarzenie charytatywne na rzecz Natalii spod Sanoka.

17 lutego w restauracji Piwnica "Wójtowska" odbędzie się kolejny #GamesRoom organizowany przez grupę Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". W czasie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na leczenie Natalii Grad.

"Planszówkowe podziemia" to wydarzenie mające na celu zrzeszenie fanów planszówek oraz manifestację przewagi spędzania czasu w gronie przyjaciół i rodziny nad samotnym błądzeniem po wirtualnym świecie. W trakcie Games Roomu uczestnicy będą mogli wybrać gry spośród 128 tytułów, a zasady wydarzenia zostaną wytłumaczone i wyjaśnione przez animatora.

- Będą to pozycje łatwe, szybkie oraz nieco trudniejsze dla bardziej wprawionych geeków – spośród obfitego zasobu prawie 300 gier, wybraliśmy dla Was tytuły sprawdzone, przystępne, a przede wszystkim przyciągające - zapowiada Damian Piórko Ziemba z grupy eventowej. 

Wydarzenie ma cel charytatywny, prowadzona będzie zbiórka na leczenie Natalii Grad. Ci którzy wspomogą inicjatywę, będą mogli wybierać odpowiadające im tytuły z listy liczącej ponad sto gier!

Impreza będzie odbywać się w restauracji Piwnica "Wójtowska" przy ulicy Rynek 7 i potrwa przez siedem godzin. Pyszne jedzenie, wspaniałe towarzystwo i mnóstwo gier - nie ma lepszego sposobu na spędzenie sobotniego popołudnia.

Pomoc dla Natalii

120 tysięcy złotych - tyle kosztuje terapia ostatniej szansy, która może uratować życie Natalii spod Sanoka. Natalia i Paweł Grad mieszkają w Prusieku. Są młodym małżeństwem, mają dwie małe córeczki i całe życie przed sobą. 29 listopada 2016 roku ich świat legł w gruzach. Natalia usłyszała wyrok - chłoniak śródpiersia. Rozpoczęła się walka o życie.

Nowotwór jest nieoperacyjny, nie pomogło też osiem cykli chemioterapii. Lekiem ostatniej szansy, który może uratować Natalię, jest Nivolumab, preparat do monoterapii. Koszt leczenia, który wynosi 120 tysięcy złotych, jest całkowicie poza zasięgiem rodziny.

- Niestety, kolejnych osiem cykli chemioterapii nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, ale małżeństwo się nie poddaje. Natalia pozostała silna i pełna woli do walki. Ma dla kogo żyć - mówi Rafał Jasiński z Fundacji Czas Nadziei, która zdecydowała się pomóc.

W pomoc zaangażowała się Fundacja Czas Nadziei. Opisała historię Natalii, utworzyła specjalne konto do wpłat z Polski i zza granicy. Odzew przeszedł najśmielsze oczekiwania.

- Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu zbiórki, mamy już na koncie ponad 40 tysięcy złotych - mówi Rafał Jasiński, szef Fundacji Czas Nadziei. Zbiórka cały czas trwa. Każdy, kto chce pomóc Natalii, może to zrobić wpłacając pieniądze na zakup leku na podane niżej konto.

Fundacja Czas Nadziei
PBS BANK 57 8642 1184 2018 0037 4228 0021

Wpłaty SMS:
treść: ICH.NADZIEJA
numer: 7555

Osoby, które chciałyby przekazać coś na licytacje, proszone są o kontakt z Łukaszem pod nr telefonu: 724 550 295. Link do aukcji znajduje się tutaj: Licytacje dla Natali Grad.

Jeśli masz pomysł na akcję charytatywną dla Natalii, skontaktuj się z Rafałem: 607 491 497 lub Martyną: 577 283 465.

Nie tylko "planszówki"

"Planszówkowe podziemia" to nie tylko gry planszowe. Szczególna ofertę przygotowano dla osób lubiących korzystać z wyobraźni. Gra fabularna, czy też po prostu RPG (role-playing game) to świetny sposób na spędzenie czasu! Prowadzeni przez Mistrza Gry, śmiałkowie przemierzają niesamowite krainy, pokonują potwory, zdobywają skarby, są testowani na setki sposobów, a to wszystko we własnej wyobraźni!

- Chcąc zapoznać was z tą formą rozrywki, zaprosiliśmy na nasz event dwóch doświadczonych Mistrzów Gry którzy poprowadzą dla 6 osób (dwie grupy po 3 osoby) jednorazowe, unikatowe sesje! - zaprasza Szymon Baran z Klubu Fantastyki Elizjum.

Zgłoszenia przyjmowane są przez fanpage Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0".Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3