layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Tropem wilka i rowerów kilka

smerek tropem wilkaJeszcze przez tydzień można przesyłać zgłoszenia na zawody rowerowe ”Tropem wilka i rowerów kilka”. Organizatorzy obiecują, że dla każdego znajdzie się coś wilczego! Zapraszamy do udziału!

Nadleśnictwo Cisna oraz Nadleśnictwo Baligród serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w zawodach ”Tropem wilka i rowerów kilka”, które rozpoczną się 19 sierpnia, przy wiacie turystycznej „Przy oczku wodnym” w okolicy miejscowości Smerek.

Do pokonania będą dwa dystanse:
- 3 km – wyścig juniorów (kategorie: 1. Szkoła Podstawowa – dziewczynki, 2. Szkoła Podstawowa – Chłopcy, 3. Gimnazjum – dziewczęta, 4. Gimnazjum – chłopcy)
- 10 km – wyścig otwarty dla kobiet i mężczyzn (open) z osobną klasyfikacją leśników

Wszyscy zawodnicy obowiązani są do używania kasku rowerowego.

Zgłoszenia można dokonywać do dnia 11 sierpnia do godziny 15:00. W celu zgłoszenia należy przesłać prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszeniową (do pobrania ze stron: Nadleśnictwo Baligród lub Nadleśnictwo Cisna) oraz dokonać wpłaty kwoty startowej. Karty zgłoszeniowe można przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w sekretariacie Nadleśnictwa Cisna; Cisna 87A; 38-607 Cisna. Pełna lista startowa będzie umieszczona na stronie obu Nadleśnictw od dnia 14 sierpnia.

Impreza ma charakter otwarty i amatorski. Prawo startu mają osoby niezrzeszone w profesjonalnych klubach kolarskich oraz sekcjach kolarskich klubów sportowych bądź towarzystw sportowych. Dzieci i młodzież do lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na start w zawodach (na karcie zgłoszeniowej). Uczestnik ma prawo startu po przesłaniu do Organizatora prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz uiszczeniu opłaty startowej. Limit miejsc Zawodników wynosi 150 osób w stosunku 100 dorosłych i 50 juniorów. O dopuszczeniu do zawodów decyduje kolejność zgłoszeń.
Celem zawodów jest popularyzacja turystyki rowerowej na drogach wewnątrzzakładowych Nadleśnictw - Organizatorów, promocja aktywnych form turystki i wypoczynku w Bieszczadach oraz integracja środowiska leśników pracujących w RDLP w Krośnie.

Opłata startowa wynosi:
- 40 zł osoba dorosła oraz młodzież ponadgimnazjalna
- 25 zł dzieci i młodzież startująca w kategorii JUNIOR
- dzieci i młodzież startująca w kategorii JUNIOR zamieszkałe na terenie Nadleśnictw Cisna i Baligród są zwolnione z opłaty startowej, co należy zaznaczyć na karcie zgłoszeniowej.

W ramach opłaty startowej zawodnicy otrzymują:
- gadżety pamiątkowe,
- medal okolicznościowy
- posiłek (danie ciepłe + kawa lub herbata),
- ubezpieczenie NW,
- zabezpieczenie medyczne na trasie biegu.

Przewidziano nagrody w formie pucharów dla pierwszych trzech osób w każdej z kategorii z podziałem na płeć. Ponadto przewidziano nagrody – niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach!Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30