Rzeszowskie spacery gra pamięciowa - premiera

graZapraszamy na premierę pierwszej rzeszowskiej gry dla dzieci, która jest nie tylko świetną zabawą, ale też ćwiczeniem pamięci i koncentracji. Uczy stosowania mnemotechnik i wspomaga szybszy rozwój umysłowy. To także gra o Rzeszowie, o jego historii i współczesności. Pokazuje jego kulturę i przyrodę. Zachęca do wyjścia z domu i naocznego przekonania się, co w tym mieście można robić. To dawka lokalnego patriotyzmu dla mieszkańców miasta i wspaniała pamiątka dla gości odwiedzających Rzeszów.

Gra drukowana jest przez Trefl na grubym, wysokiej jakości kartonie z wykorzystaniem bezpiecznych farb. Jakość grafik możecie już sami oceniać – aż chce się człowiek uśmiechnąć do tych wesołych kolorów i sympatycznych postaci.

To gra dla osób w każdym wieku, szczególnie, że można ją wykorzystywać również na inne, niestandardowe sposoby. Te dodatkowe pomysły znajdziecie niebawem na stronie Gdziecko.pl. Wszystko po to, by dzieci bawiły się mądrze i nieszablonowo.

„Rzeszowskie spacery" są oparte o schemat „memory". Zawierają 48 kartoników z kolorowymi ilustracjami, które pokazują ciekawe rzeszowskie miejsca i wydarzenia. Celem graczy jest odnajdywać pary zawierające identyczne obrazki.

Premiera gry odbędzie się w dniach 16-19 grudnia, godz. 14:00-18:00 w Centrum Handlowym Plaza.