layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Targi Home & Garden ZMIANA TERMINU

rzeszow home

TARGI HOME & GARDEN. III edycja Targów Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN oraz III edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO z uwagi na sytuację związaną z koronowirusem targi odbędą się w dniach 4 - 5 lipca br.

 
Ogromna ekspozycja mebli, akcesoriów i roślin, ponad 100 wystawców, warsztaty z gwiazdą telewizji Darkiem Stolarzem, pokazy uznanych na całym świecie mistrzów florystyki i wiele więcej podczas targów HOME & GARDEN w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

HOME & GARDEN to dwa formaty targowe – HOME DESIGN i GARDEN EXPO, które wypełnią całą powierzchnię wystawienniczą podrzeszowskiej G2A Arena. Te dwa dynamicznie rozwijające się przedsięwzięcia, mimo swojej krótkiej historii, zyskały na dużej popularności.

W ciągu dwóch edycji, targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys. Tym razem, po raz pierwszy w dniach 14 i 15 marca 2020 r. odwiedzający Centrum Wystawienniczo-Kongresowe będą mogli zobaczyć naprawdę dużą i bogatą ekspozycję. Ponad stu wystawców zaprezentuje bogatą ofertę, na którą składają się m.in.: roślinny, artykuły ogrodnicze, narzędzia oraz sprzęt ogrodniczy, elementy małej architektury krajobrazu, meble, dekoracje, zastawy stołowe, armatura łazienkowa, sztuka użytkowa, artykuły wyposażenia wnętrz i wiele więcej. Pełną listę wystawców można zobaczyć tutaj: https://g2aarena.pl/wydarzenie/home-garden/

W tym roku podobnie, jak miało to miejsce podczas poprzednich edycji targów ogrodniczych oraz aranżacji wnętrz, w G2A Arena zarówno na Wystawców, jak i Odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. W trakcie dwóch dni targowych uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Darkiem Stolarzem – telewizyjną gwiazdą znaną z takich programów jak: „Dorota was urządzi” czy „Domowe rewolucje”. Ponadto zobaczą pokazy florystyczne w wykonaniu międzynarodowych mistrzów Florystki: Tomasza Maxa Kuczyńskiego i Piotra Marca oraz będą mogli zasięgnąć porad ekspertów, a podczas wykładów dowiedzą się m.in.: jak urządzić wymarzone wnętrze, jak dobrać odpowiednie kolory, czy jak z pomysłem zaplanować ogród. Organizatorzy przewidzieli także konkursy dla uczestników targów Home & Garden 2020 oraz wystawców, którzy powalczą o statuetki za najlepsze stoisko czy produkt.

W ramach targów będą mieć miejsce następujące wydarzenia:

- Konferencja Florystyczna THE FLOWER OF POWER,

- Warsztaty z Darkiem Stolarzem – meble ogrodowe,

- Warsztaty z Darkiem Stolarzem – zagłówek na łóżko,

- Pokazy Florystyczne Tomasza Maxa Kuczyńskiego,

- Pokazy Florystyczne Piotra Marca,

- Mały Majsterkowicz – warsztaty dla dzieci,

- Warsztaty z projektowania ogrodu,

- Warsztaty wnętrzarskie – styl industrialny, małe wnętrza, kolory we wnętrzu,

- Krajobraz i ogród – konferencja ogrodnicza,

- Prezentacje trendów na rok 2020,

- Pasieka pszczelarska.

Ważne informacje:

Termin: 4 - 5 lipca 2020 r.,

Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00

Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953

Bilety wstępu dostępne na https://app.evenea.pl/event/homegarden/ oraz do kupienia na miejscu w trakcie wydarzenia.

Ceny biletów:
dorośli 15 zł
dzieci do 12 roku życia: bezpłatnie
happy hour – wejście w pierwszej godzinie targów w cenie 10 zł

Informacje na temat Garden Expo: http://garden-expo.pl/

Informacje na temat Home Design: http://targihome-design.pl/

Oświadczenie dotyczące Koronawirusa
CWK Operator, operator G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa podchodzi ze szczególną uwagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników organizowanych w obiekcie wydarzeń to najwyższy priorytet. Dlatego też podczas wydarzeń, do dyspozycji odwiedzających udostępnione zostaną płyny do dezynfekcji rąk wraz z instrukcjami ich prawidłowego używania. Na monitorach w obiekcie wyświetlane będą informacje dotyczące postępowania w przypadku podejrzenia zarażenia koronawirusem. Na miejscu w obiekcie uruchomiony zostanie również punkt medyczny.

https://g2aarena.pl/wydarzenie/home-garden/

Kalendarz wydarzeń

Marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4