layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Zaduszki na przemyskim Zamku

przemysl iwanskiZADUSZKI NA PRZEMYSKIM ZAMKU. Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza w dniach 2 - 3 listopada br., na koncerty z cyklu "Zaduszki na Zamku". Koncert PIOSENKI POLSKIE. OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” – Janusz Yanina Iwański z zespołem oraz koncert pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy „Piotr Nalepa Breakout Tour” z towarzyszeniem zespołu ARSO Ensemble.

 Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego.

2 listopada 2018 r. godz. 19.00 – Zaduszki na Zamku – „PIOSENKI POLSKIE. OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” – Janusz Yanina Iwański z zespołem

 

3 listopada 2018 r. godz. 18.00 – Zaduszki na Zamku – koncert pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy „Piotr Nalepa Breakout Tour” z towarzyszeniem zespołu ARSO Ensemble

Na Zamku Kazimierzowskim, siedzibie Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprezentowany zostanie już po raz trzeci koncert z cieszącego się ogromnym powodzeniem projektu „Piotr Nalepa Breakout Tour”. Pierwszy odbył się na dziedzińcu Zamku 21 września 2007 r. i był to również pierwszy koncert tego projektu. „Wszystko zaczęło się tu, na Zamku Kazimierzowskim”, przypomniał Robert Lubera rozpoczynając występ. Drugi koncert odbył się 16 marca 2014 r. na zamkowej scenie.

Projekt opiera się na najlepszych piosenkach Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe). Teraz na koncercie można wysłuchać obok siebie między innymi: „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał hej”, „Poszłabym za tobą”, „Modlitwa”, a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”, które zostały nagrane i wydane na singlu.

Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza – Piotr Nalepa realizując „artystyczny testament” rodziców. Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym Breakout Festiwal i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka JEAN (Żaneta Lubera). Od tego czasu rozpoczęła się regularna działalność koncertowa.

Na scenie Zamku Kazimierzowskiego wystąpią: Piotr Nalepa – gitara, Robert Lubera – gitara, śpiew, Żaneta Lubera – śpiew, Wojciech Famielec – gitara basowa, Michał Jurkiewicz – organy hammonda, Józef Rusinowski – perkusja z towarzyszeniem zespołu ARSO Ensemble.

przemysl nalepa

https://kultura.przemysl.pl/

 

 

 

 Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4