layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej

rzeszow akrobatykaMISTRZOSTWA EUROPY W AKROBATYCE SPORTOWEJ. Sportowcy z 28 krajów wystąpią w rozpoczynających się już 10 października w rzeszowskiej hali na Podpromiu mistrzostwach Europy w akrobatyce sportowej. Znamy już skład reprezentacji Polski na tę imprezę. Nominację otrzymało 19 zespołów, w tym aż 7 z naszego regionu.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni hala Podpromie gościć będzie ponad 1000 trenerów, sędziów, ludzi ze sztabów szkoleniowych i oczywiście startujących zawodników. To wielkie wydarzenie dla naszego miasta.

Nominację otrzymało aż 7 zespołów z naszego regionu. Cztery z nich zobaczymy w rywalizacji w kategorii seniorów, pozostałe trzy walczyć będą w grupie juniorów. To będzie dla nich ogromne przeżycie, tym bardziej, że mistrzostwa odbywają się u nas i polscy kibice - najlepsi na świecie - na pewno dodadzą im swoim dopingiem skrzydeł. Przy tak mocno obsadzonym turnieju każdy medal naszych zawodników będzie dużym sukcesem.

Widzów na pewno nie zabraknie, bo prócz wspierania naszych reprezentantów będzie to wspaniała okazja, by zobaczyć na żywo zmagania na najwyższym światowym poziomie.

Wstęp na wszystkie występy jest wolny.

Reprezentacja Polski na ME: ZKS Stal Rzeszów:

dwójka mieszana: Iga Klesyk, Jakub Tronina - kategoria seniorów.

Trójka kobiet: Wiktoria Żółkiewicz, Izabela Matias, Aleksandra Kotlińska, - senior.

Zespół łączony - dwójka kobiet: Martyna Wojnar (Akrobata Łańcut) i Malwina Sala (Stal) - senior. Trenerzy: Ewelina Fijołek, Robert Sokołowski.

TG Sokół Rzeszów; dwójka męska: Konrad Biłyk, Maciej Biłyk - junior (12-18 lat). Trener: Andrzej Sokołowski.

Klub Akrobatyki Sportowej Rzeszów; dwójka męska: Aleksander Szczerbaty, Dominik Poźniak - senior.

Trójka kobiet: Julia Wróbel, Wanesa Kamińska, Martyna Bator -junior (13-19 lat).

Dwójka mieszana: Michał Wróbel, Nikola Kamińska- junior (12-18 lat). Trener: Brygida Sakowska - Kamińska.

 Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30