layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Ostatni moment, żeby przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji

weekend za pol cenyPOLSKA ZOBACZ WIĘCEJ. Tylko jeszcze do przyszłego wtorku, 7 marca, mogą zgłaszać się partnerzy branżowi zainteresowani udziałem w drugiej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Pierwsza w tym roku data w kalendarzu oznaczająca dni niższych cen usług turystycznych w wielu między innymi restauracjach, hotelach, muzeach, atrakcjach turystycznych – przypada na weekend od 31 marca do 2 kwietnia.

Od połowy marca Polska Organizacja Turystyczna prowadziła będzie intensywną kampanię informacyjną zachęcającą turystów do korzystania z tańszych ofert.

Deklarację udziału partnerzy akcji mogą zgłaszać, wypełniając formularz online na stronie www.polskazobaczwiecej.pl W tym też miejscu zamieszczony jest obowiązujący regulamin.

Dane zebrane w trakcie i po zakończeniu pilotażowej edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” zorganizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, potwierdzają znaczące korzyści wynikające z tej formy działań promujących oferty usług turystycznych w naszym kraju. Spośród kilkuset uczestniczących w ubiegłorocznej edycji partnerów branżowych, tylko trzy procent nie wyraziło chęci udziału w kolejnej.

Zadowoleni byli klienci z możliwości poznania atrakcyjnych ofert przed sezonem turystycznym. W tej edycji, na początku ostatniego tygodnia przyjmowania zgłoszeń do uczestnictwa w akcji „weekend za pół ceny”, najwięcej deklaracji wpłynęło od partnerów branżowych z regionów tradycyjnie wiodących pod względem rozwoju rynku usług turystycznych. Małopolska i Dolny Śląsk. Aktywni są przedsiębiorcy Pomorza, Śląska i Podkarpacia. Rozczarowujący odzew na zaproszenie do włączenia się w akcję weekendową napływa z województw opolskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Mając jednak w pamięci typową prawidłowość organizacyjną, która wystąpiła także w poprzedniej edycji, aktywność partnerów branżowych wzrasta, tuż przed upływem regulaminowego terminu przyjmowania deklaracji. Z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie tak i tym razem. Precyzyjne dane, w których miejscowościach warto zaplanować sobie turystyczny weekend, dobrze go spędzić płacąc za usługi taniej – można będzie uzyskać śledząc aktualizowane informacje na portalu www.polskazobaczwiecej.plKalendarz wydarzeń

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1